SOTE

Sote

Важко повірити в його вік, але не менше здивування викликає походження. Ата Ебтекар, він же Sote – виходець із Тегерана (Іран). Людина, що народилася в абсолютно консервативній країні, стала однією з ікон прогресу електронної сцени.

Ата навчався в школі в Німеччині, пізніше – в аудіо-інженерному коледжі в Сан-Франциско, де прожив чимало років, перш ніж знову повернутися на батьківщину. Всі ці трансконтинентальні досліди і подорожі залишають помітний слід на його музиці, не позбавляючи її при цьому надзвичайної глибини та вдумливості.

Мета Sote – створення унікальної та позачасової музики, яка недоступна ні в одному місці, за винятком його голови.

Його композиції та інсталяції багатоканального звуку – це казки синхронного декодування і регенерації звичної схеми природи мислення; це звукові конструкції кризи і гармонії, де сучасне мистецтво з’єднується з фольклором, а оркестрові саги з різноманітністю ілюмінації й математичного аналізу. Це широкий спектр музичних стилів з сильним акцентом на електро-акустичні методи, мікротональні системи і поліритмічні мотиви.

Ата Ебтекар вірить у те, що правила і формули повинні бути переосмислені та деконструювати, він змінює оригінальні тональність і ритм музичних кодів для досягнення яскравих синтетичних звуків. Форми і мелодії поперемінно вибудовують канаву твору, в якій переплітаються складні візерунки та поліритмічні прикраси, утворюючи діаметральну функціональність циклу. Музика Sote лише на перший погляд здається гіпнотичною, насправді ж він зовсім не позбавляє контролю, не підкоряє своїй волі, а навпаки – вимагає активного осмисленого слухання.

http://www.sotesound.com/