DR NOJOKE

A-504383-1430878389-9031.jpeg
Копатися в чужих скарбницях – ціле таїнство і ритуал. А коли з вами щедро діляться, за руку проводячи крізь калейдоскоп ретельно відібраних звуків – це ж абсолютно дитяча чиста радість від цілком дорослого і вже легендарного техно Берліна.
Запал і передчуття – рівно два слова, які описують стан під час читання райдеру Dr.Nojoke.
Крім іншого у списку – іграшки, перкусія, деталі від велосипеда, свистки, пластик, сувеніри, флейти, пляшки з крижаним крашем.
Ще величезну коробку радощів і цілу колекцію звуків, записаних у найрізноманітніших просторах – полях, місті, майже в тиші, – Dr.Nojoke везе з собою.
Його музика – це як акустичні звуки в електроніці. Як реальний світ в нереальному.
Це поряд зі звуками грози, дитячого сміху та церковних дзвонів – записи з протестів проти ядерної зброї. Він збирає музику у всіх країнах і неодмінно додає до неї політичний і критичний вміст. Dr.Nojoke не бреше, коли говорить, що не хоче створювати музику просто для розваги. У його розумінні люди на танцполі повинні бути збуджені на багатьох рівнях, в тому числі інтелектуальному. І тут, поза всяким сумнівом, його ідеали і охайність в переконаннях – куди більша скарбниця, ніж все яскраве та дзвінке, що лежить біля пульта.