Відвідувачам

Прибуття до Києва

Літаком

На виході з терміналів бориспільського аеропорту вас будуть атакувати таксисти – беріть таксі, якщо вам дуже потрібно, поїздка вийде мінімум в 220 грн. Але в Київ дешевше потрапити на одному з автобусів SkyBus, вони відправляються від терміналів B і F приблизно кожні 10–15 хвилин і коштують лише 50 грн. Приблизно за годину вас довезуть до Центрального вокзалу, але можна вийти і раніше, на першій зупинці поряд зі станцією метро “Харківська” (зелена лінія). Квиток можна купити безпосередньо в автобусі.

Таксі з аеропорту Київ Жуляни до центру міста не повинно коштувати більше 100 грн ($ 9). За півтори гривні на тролейбусі № 9 ви потрапите на Терещенківську вулицю поруч зі станцією метро “Площа Льва Толстого” (синя лінія). Тролейбус № 22 йде до станції метро “Дорогожичі” (зелена лінія). Маршрутка № 213 (2,50 грн) довезе до станцій метро “Дорогожичі” (зелена лінія) або “Петрівка” (синя лінія).

Потягом

Як міжнародні, так і місцеві потяги прибувають на вокзал “Київ Пасажирський”. Станція метро “Вокзальна” розташована ліворуч від центрального терміналу і позначена зеленої літерою “М”. Хрещатик звідси всього в трьох зупинках, поїздка до нього на таксі вийде не менше ніж 40 грн. Від центрального виходу вокзалу (стара будівля) відправляється безліч тролейбусів, автобусів і мікроавтобусів в усі райони міста. Праворуч від Південного терміналу (нова будівля) знаходиться зупинка SkyBus до аеропорту Бориспіль.

Житло

Найкращий варіант знайти собі номер – це скористатися сервісом Booking.com, так дешевше і без будь-яких сюрпризів. У Києві є багато сучасних невеликих готелів, а також безліч нових хостелів, що розплодилися до футбольного чемпіонату Євро-2012. Вибираючи житло, звертайте увагу на відгуки і рейтинги.

Радимо забронювати готель або хостел недалеко від місць проведення фестивалю, звіртеся з картою на нашому сайті та на Booking.com. Ми б запропонували райони, що примикають до станцій метро “Університет”, “Золоті Ворота” і “Майдан Незалежності”. Крім того, у Києві можна подобово знімати квартиру. Це значно дешевше, вам ніхто не заважатиме, буде кухня і більше місця.

Цікаві місця

У Києві гарно гуляти пішки, особливо у центрі, так що обов’язково проведіть якийсь час на вулиці Хрещатик (Хрещатик), на площі Незалежності та біля Золотих воріт. Але якщо ви хочете зробити свою програму більш насиченою, зверніть увагу на такі місця.

Сучасне мистецтво

PinchukArtCentre
Міжнародна відкрита платформа сучасного мистецтва, http://pinchukartcentre.org/
Велика Васильківська / Басейна 1/3-2, Блок “А”
Вівторок – неділя, 12:00-21:00

Мистецький Арсенал
Центр великомасштабних міжнародних мистецьких проектів, http://artarsenal.in.ua
Лаврська, 10-12
Понеділок – неділя, 11:00-20:00

Артпричал
Арт-платформа і творчий простір, http://artprichal.org/
Набережно-Хрещатицька, причал № 2
Понеділок – неділя, 11:00 – 19:00

Ya gallery
Сучасні українські проекти, http://www.yagallery.com.ua/
Хорива 49Б
Понеділок – субота, 10.00-19.00

Цех
Експериментальне сучасне мистецтво, www.zeh.com.ua
вул. Фрунзе 69
Вівторок – субота, 14:00-20:00

Центр сучасного мистецтва
Некомерційні сучасні мистецькі проекти, http://www.cca.kiev.ua
вул. Фрунзе 14-18, офіс 18
Понеділок – п’ятниця, 11:00-19:00

Greter Art Center
Галерея, арт-кафе і арт-бутік, http://www.greter-art.com/
Вадима Гетьмана 6, «Більшовик», блок А, поверхи 3-7
Понеділок – неділя, 11:00-21:00

Фотогалереї
Сучасну фотографію у Києві можна побачити в галереях РА і Bottega. І обов’язково зайдіть до Кофетут (www.coffeetut.com) випити відмінної кави і подивитися експозицію якого-небудь молодого українського фотографа.

Галерея РА
Українські сучасні живопис, скульптура, фотографія; http://ragallery.net/
Б. Хмельницького, 32б;
Понеділок – неділя, 11:00-19:00

Галерея Bottega
Сучасне мистецтво, http://bottega-gallery.com/
Михайлівська 22б
Пн-Пт 10:00-20:00; Сб-Нд 11:00-18:00

Кофетут
Кава і фотографії, www.coffeetut.com
№ 1: Артема 11, № 2: Тараса Шевченка 56
Пн – Пт: 8:00 – 21:00, Сб – Нд: 11:00 – 20:00