Фестиваль

nextsound_fb_cover

Другий міжнародний фестиваль прогресивної музики та цифрового мистецтва NEXTSOUND

NextSound – це фестиваль зовсім не для тих, хто має певні музичні вподобання. Тут не важливо, слухаєш ти техно, рок, реп чи етно – це абсолютно не має значення. Анулюйте своє музичне минуле відразу ж на вході в Closer. NextSound – це фестиваль для тих, хто вміє думати і відчувати. Це найтонша якісна інтелектуальна насолода.

Артисти, позначені в лайн-апі – це не просто люди, які роблять розкішну і дивовижну музику. Це люди, які отримують нагороди не як музиканти, а як художники. У них немає граней і правил – вони вийшли за них. Є професіоналізм і бажання розсунути рамки сприйняття. Їм вдалося і більше. Пам’ятайте всім знайоме ниття на тему: в музиці все вже сказано, тепер одні повторення та репліки класиків, а що ж буде далі? Так ось вони знайшли відповідь: далі – більше. Далі – музика, яка стає формою, тим сенсоутворювальним потоком, що фізично розштовхувхує тебе між своїми низькими і високими частотами. Музика, обманює твої сенсори і змушує забувати де ліво і де право, занурюючи в неіснуючу реальність, але залишає тебе наодинці з собою справжнім. Тільки ти і звуки. І це найчесніший експеримент.

Музика фестивалю NextSound – це музика, що переходить в архітектуру, форму, трапляється лише одного разу – тільки тут і зараз, тільки в присутності автора. Жоден запис не зможе це відтворити. Жодна розповідь не пояснить, як це було. Тільки три дні в Києві – NextSound festival – це те, що потрібно випробувати.

Хедлайнери музичної частини 2014 року – OVAL (Німеччина), ATOM TM (Німеччина), INNODE (Австрія), KUCHARCZYK (Польща), АЛЛА Загайкевич (Україна), DUNAEWSKY69 (Україна), HEINALI (Україна), RAYZ (Україна), а також інсталяції від UJIF_NOTFOUND (Україна) V4W.ENKO (Україна) і SVITER ART GROUP (Україна).

Організатори фестивалю – авант-лейбл Nextsound, заснований в 2000 легендою української експериментальної сцени Андрієм Кириченком. 14 років роботи лейблу – це участь у всіх культових європейських фестивалях сучасної музики та медіа-арту, більше 60 релізів, зокрема Muslimgauze, Kim Cascone, Francisco Lopez та інших, співпраця з Staalplaat, Soleilmoon, A-Musik, Ploр.

E-mail: festival [(at)] nexsound [(dot)] org

Кириченко, будучи особою української андеграундної сцени, зміг не тільки випустити близько 50 власних альбомів на японських, голандських, німецьких і французьких лейблах, він зумів створити свій власний майданчик для просування експериментальної музики. Тепер Nextsound – це не тільки records-платформа, а й міжнародний мультидисциплінарний фестиваль.

Народився в 1976 в місті Харкові, Україна. Музично активний з 1991. У 2000 Андрій створює Nexsound records як платформу для видання та просування сучасної музики з України. З 2004 Андрій – крос-жанровий експериментальний музикант, що об’єднує акустичну і цифрову естетики, шум і мелодії. До теперішнього часу під всіма псевдонімами Андрій видав близько 50 альбомів на таких лейблах як Spekk/Японія, Staalplaat/Нідерланди, Ad Noiseam/Німеччина, Bip-hop/Франція, Neo-ouija/Німеччина та ін. Спільні роботи з Francisco Lopez, Kim Cascone, Anla Courtis, Sara Lunden, Jeff Surak та ін. У 2006 номінований Qwartz electronic music awards в двох категоріях “Відкриття” і “Найбільш обіцяючий музикант” і нагороджений в категорії “Відкриття”. У 2006 – 2007 куратор міжнародного фестивалю *Деталі Звуку*, Київ. Куратор українського журналу про сучасну музику *Гуркіт*. Учасник української експозиції на 52-му Венеціанському біенале.
E-mail: andrey [(at)] nexsound [(dot)] org

Куратори візуальної частини

TENPOINT – проект Максима Побережського і Олексія Тищенка, київських медіахудожників, піонерів віджєїнга в Україні. З моменту початку творчої діяльності (2003 р.) на рахунку об’єднання більше 200 комерційних і некомерційних виступів у якості VJ (в складі PDTA та TenPoint), ряд інтерактивних інсталяцій, постійна співпраця з українськими музикантами і фестивалями (“Деталі звуку”, “Квітну”, “Гогольфест”), робота з театром “Дах” і групою “ДахаБраха”.

http://tenpoint.com.ua/

 

OK projects logo

OK projects – кураторське об’єднання Ксенії Малих та Ольги Бекенштейн, що займаються організацією виставок та освітніх програм. Їх діяльність спрямована на розробку та реалізацію проектів, в основі яких лежить дослідження культурних процесів сучасного суспільства як шляхом теоретичних пошуків, так і практичних експериментів.

http://okprojects.org/